ÖZEL ROBOTİK PROJELER

10 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan A2, hala Ar-Ge yatırımlarına ve depolara uygulanan yeni teknolojilerin kullanımını çalışmalarına devam ediyor. Teknoloji raf sistemlerini geliştirme imkanı, zaman ve paradan tasarruf etme fırsatları sağlar. AMR ve AVG cihazları günümüzde modern raf sistemlerinin temelini oluşturmaktadır.

İHTİYAÇLARINIZA GÖRE HAZIRLANMIŞ ÖZEL ROBOTİK PROJELER SİZİ İŞLETME MALİYETLERİNDEN, İŞ KAZALARINDAN KORUR VE YÜKSEK İŞGÜCÜ MALİYETLERİNİ AZALTIR.

A2 Otomasyon'un Otomatik Raf ve Depolama Sistemleri, verimlilik, daha yoğun çalışma, işçilik maliyetlerini düşürme ve bir çok farklı açıdan işletmenize fayda sağlar.

Otomatik bir sistemin sizin için neleri değiştirebileceğini öğrenmek için bugün bize ulaşın.

Otomatik raf sistemiyle modernize edilmiş bir depo, depo çalışanlarının koridorlarda ve otomatik konumlandırma sistemlerinde çalışmaması nedeniyle daha yüksek yapılara ulaşmanın yanı sıra hız kazanmaya, yanıt sürelerini azaltmaya ve güvenliği artırmaya olanak tanıyan çözümler sunar.

Robotik Raf Sistemleri

Modern bir iş sahası için robotik projeler kapsamında iş planına geçilmesi geleceğe dönük bir yatırım sağlar. Robotik raf sistemleri ile birlikte depolama alanlarında insan gücü minimuma indirgenir. İnsanların yetkileri kısıtlı olduğu için onların olduğu ortamda da kısıtlı iş gücü vardır. Bunun önüne geçilerek çağdaş bir iş yönteminin tercihi sonrasında iş sahanızda maksimum verimlilik sağlayabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Robotik Raf Sistemleri

Depolama sistemleri sektöre göre farklı işleyişlere sahiptir. Her sektörde aynı tip uygulama kullanılması verimliliği düşürür. Doğru konfor ve işleyişe bu şekilde ulaşılamaz. İhtiyaca uygun robotik raf sistemleri projelerinin oluşturulması ile işletmeler maksimum verimi yakalar. İş sahasında yapılan seçimlerin temelinde ekonomik ve fonksiyonel kullanım alanlarının ortaya koyulabiliyor olmasına bakılır. Akıllı raf sistemleri ile bu kriterler ve daha fazlası hızlı şekilde sağlanabilir. Raf sistemleri ihtiyaca uygun taşıma kapasiteleri doğrultusunda analiz edilir. İhtiyaç halinde bu kapasite artırılır ya da azaltılabilir. Depolama alanlarında tercih edilen raf çeşitleri de geniş bir yelpaze oluşturur. Bu noktada kullanılacak olan ürünlere göre seçim yapılması doğru stratejinin uygulanmasını sağlar. Robotik sistem ile çalışma alanlarınız modern bir havaya bürünebilir. Böylece vardiya usulünde personel sayısı azaltılarak iş gücü ihtiyacı minimize edilebilir.

Yenilikçi Robotik Raf Sistemleri

İş sahanızda tercih edeceğiniz raf sistemlerinin doğru materyallerden oluşuyor olması ve uzun süreli kullanımlara uygunluk göstermesi şartı aranır. Tüm bunlara robotik raf sistem projeleri de eklenerek bilgisayar destekli bir çalışma sistemi oluşturulabilir. Raf otomasyonları akıllı tasarımları ile ön plana çıkar. Otomatik işleyiş ve barkodlama sistemiyle bir işletmenin ihtiyaç duyabileceğinden daha fazlası ile karşılaşması mümkündür. sisteme uygun operatörler ile çalışılarak hata payı en aza indirgenir. Kolileme yöntemleri hassas bir işleyişe sahiptir. Gerekli yerlerde kullanılan forkliftlerin manevra hızları kontrol altında tutularak olası kazaların önüne geçilir.

Firmanızı İleriye Taşıyacak Robotik Raf Sistemleri

Robotik raf sistemlerine en ideal örnek eczane sektöründe verilebilir. Bir ilaç ihtiyacında arama çalışması kimi zaman uzun sürebilir. Bunun yerine vitrin sisteminizde robotik raf sistemine yer vermeniz ve sistem odaklı bir otomasyon üzerinden hizmet verilmesi verimliliği artırır. Uzun yıllardır kullanılan eczane robotik raf sistemi pek çok sektöre entegre edilerek iş gücü ve zaman tasarrufu noktasında verimlilik sunabilir. Pek çok eczanede kullanımı devam eden robotik raf sistemlerinde reçete cihaza okutulur, barkod okuma sistemine bağlı olarak cihaz doğru koordinasyonlar ile ilaca erişim sağlar. Bunun ardından otomasyon sistemi devreye girerek ilaç müşteriye ulaştırılır. Bu teknik önemli bir zaman tasarrufu sunar. Uzun kuyruk oluşumlarını engeller. İnsan gücüne ihtiyacı ortadan kaldırır. Robotik raf sistemleri ihtiyaca göre entegre edilebilir. Zaman kaybetmeden işletmeniz için en iyisini analiz etme noktasında www.a2otomasyon.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN